Free shipping for orders over 200 €!

Bolster

Brand: Matata
159.00EUR
Shipping time: 7 days

Bolster idealnie sprawdzi się jako pomoc w trudniejszych asanach, ale także pozwoli Ci na na zrelaksowanie się po praktyce. Jest też dobrym zastępcą poduszki do medytacji. 


Posiada dwie warstwy - wewnętrzną oraz zewnętrzną. Zewnętrzną można łatwo zdjąć i w razie zabrudzenia wyprać. W środku wałek wypełniony został łuską gryczaną, by móc ułożyć się idealnie do Twojego ciała. Łuska jest twarda, ale jednocześnie lekka i elastyczna, dzięki czemu bolster sam dopasuje się do Ciebie i Twoich potrzeb. Łuska gryczana zawiera taniny, które działają przeciwzapalnie i antybakteryjnie, rutynę - wzmacniającą układ odpornościowy oraz związki celulozowo-ligninowe umożliwiające utrzymanie niskiego poziomu wilgotności wypełnienia. 

Dodatkowo wałek został wyposażony w rączkę ułatwiającą przenoszenie go oraz suwak w warstwie wewnętrznej, co umożliwia zmianę lub uzupełnienie wypełnienia.

Zewnętrzna warstwa wykonana została z mieszanki 80% bawełny i 20% poliestru. Nadaje się do prania w pralce w temperaturze 30 stopni oraz do suszenia w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze.  


Share

No products

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product