We are shipping to 25 European countries.

Search

Bolster Leaves Copy

43.94 EUR

Shipping time: 2-3 days

Wałek wypełniony łuską gryki idealnie sprawdzi się jako pomoc w trudniejszych asanach, ale także pozwoli Ci na na zrelaksowanie się po praktyce. Jest też dobrym zastępcą poduszki do medytacji. 


Posiada dwie warstwy - wewnętrzną oraz zewnętrzną. Zewnętrzną można łatwo zdjąć i w razie zabrudzenia wyprać. W środku wałek wypełniony został łuską gryczaną, by móc ułożyć się idealnie do Twojego ciała. Łuska jest twarda, ale jednocześnie lekka i elastyczna, dzięki czemu bolster sam dopasuje się do Ciebie i Twoich potrzeb. Łuska gryczana zawiera taniny, które działają przeciwzapalnie i antybakteryjnie, rutynę - wzmacniającą układ odpornościowy oraz związki celulozowo-ligninowe umożliwiające utrzymanie niskiego poziomu wilgotności wypełnienia. 

Dodatkowo wałek został wyposażony w rączkę ułatwiającą przenoszenie go oraz suwak w warstwie wewnętrznej, co umożliwia zmianę lub uzupełnienie wypełnienia.

Zewnętrzna warstwa wykonana została z mieszanki 80% bawełny i 20% poliestru. Nadaje się do prania w pralce w temperaturze 30 stopni oraz do suszenia w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze.  


Wymiary:

Średnica: 22cm

długość: 80cm


Our new collection

Sign up for a newsletter

Do you want to receive news from us? Leave your email address

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product