We are shipping to 25 European countries.

Search

Świeca sojowa Palo Santo

17.94 EUR

Shipping time: 2-3 days

Naturalna świeca sojowa wykonana w 100% z naturalnego wosku sojowego z drewnianym knotem. Świeca jest wegańska, nie emituje toksyn podczas palenia, a zawarty w niej olejek eteryczny jest pochodzenia naturalnego. Posiada niezwykle trwały, drewniany knot, który podczas palenia delikatnie i przyjemnie strzela przenosząc Cię w atmosferę przytulnego salonu z zapalonym kominkiem.

Olejek palo santo pozyskiwany jest z drzewa Bursera graveolens z najdalszych zakątków Ameryki Południowej i Środkowej. Od lat znane jest jego dobroczynne działanie. Wpływa niezwykle kojąco zarówno na ciało jak i duszę. Wykazuje działanie przeciwlękowe, antyseptyczne, a tradycyjnie wykorzystywany był do oczyszczania domu ze złej energii. Wspiera system odpornościowy, udrażnia drogi oddechowe, łagodzi napięcie nerwowe, a także sprzyja wyciszeniu i relaksacji.

Jego głęboki i tajemniczy zapach wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu. Unoszące się w powietrzu nuty świętego drzewa wyciszą Twój układ nerwowy i złagodzą napięcia występujące w ciele.

Świeca idealnie sprawdzi się podczas praktyki jogi, a także w trakcie medytacji. Wierzch świecy przyprószony jest delikatną mgiełką z drewienka palo santo i płatków bławatka, który wykazuje działanie przeciwzapalne i tonizujące w stosunku do układu nerwowego.

Pojemność: 240ml

Czas palenia: ok. 30h

Produkt wegański, 100% biodegradowalny

Ręcznie robiona

Produkowana w Polsce

Pamiętaj, aby nigdy nie zostawiać świecy bez nadzoru, w miejscu dostępnym dla dzieci i zwierząt, oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Podczas palenia świeca może się nagrzewać. Świeca jest wykonywana ręcznie, dlatego może nieznacznie różnić się wizualnie od tej przedstawionej na zdjęciu.

Our new collection

Sign up for a newsletter

Do you want to receive news from us? Leave your email address

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product