We are shipping to 25 European countries.

Search

Turystyczna korkowa mata do jogi "Oak leaves" Copy

67.34 EUR

Shipping time: 2-3 days

Turystyczna mata do jogi "Oak leaves" o grubości 1 mm sprawdzi się idealnie w podróży, ale także jako samodzielna mata do ćwiczenia w domu. Możesz użyć jej także jako przykrycia do mat dostępnych w studio, co zapewni komfort zarówno od strony grubości podłoża jak i higieny.

Wierzchnia warstwa maty pokryta jest naturalnym korkiem, natomiast spód wykonany został z naturalnego kauczuku, aby zapewnić jak najlepszą przyczepność do podłoża. W odróżnieniu od mat wykonanych z tworzywa sztucznego, mata z korka nie wchłania potu oraz ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. 

Drzewa korkowe same się regenerują, dlatego pozyskanie surowca nie narusza środowiska naturalnego. Ponadto korek jest materiałem w pełni biodegradowalnym, a więc ćwiczysz w zgodzie z naturą.

Jak dbać o matę?

Maty korkowe cechują wyjątkowe właściwości antybakteryjne i antypoślizgowe, ale jako że wykonane są z naturalnych surowców, mogą ulegać wycieraniu. 

Dlatego aby zapewnić jak najdłuższą żywotność maty, zaleca się przecieranie jej wilgotną szmatką oraz pozostawienie do wyschnięcia po treningu. Nie zaleca się czyszczenia jej środkami chemicznymi. Nie zaleca się przechowywania maty w bardzo niskich lub wysokich temperaturach. Zaleca się przechowywanie rozłożonej lub zwiniętej maty. 

Proces ścierania się i kruszenia korka jest naturalny i nieuchronny. W zależności od częstotliwości i sposobu użytkowania maty po jakimś czasie może zaistnieć potrzeba jej wymiany. Pamiętaj, że mata z korka jest biodegradowalna, za co będzie Ci wdzięczna nasza planeta.

Turystyczna mata do jogi nadaje się do składania w kostkę, co ułatwi Ci spakowanie jej w podróż. 

Wymiary: 183x 61cm

Waga: 1 kgOur new collection

Sign up for a newsletter

Do you want to receive news from us? Leave your email address

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product